czwartek, 22 września 2011

Ryszard Nowak sądowo-psychiatryczny

Były poseł Ryszard Nowak z OKOpS został skierowany na sądowe badania psychiatryczne


Były poseł Ryszard Nowak, apodyktyczny szef tzw. Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami, został w końcu skierowany przez sądy rejonowe w Ciechanowie i Warszawie na sądowe badania psychiatryczne. W sądzie w Ciechanowie, Ryszard Nowak przyznał się, że od wielu lat leczy się psychiatrycznie. Należy zatem przyjąć, że plotki na temat jego psychozy alkoholowej z urojeniami mają coś na rzeczy, chociaż dokładnie nie podano jakie zaburzenia dolegają Rysiowi Nowakowi ze Szklarskiej Poręby. I wszyscy poszkodowani oszczerczymi, urojonymi wymysłami Ryszarda Nowaka ze Szklarskiej Poręby kierowanymi do sądów i prokuratur mogą się skarżyć o odszkodowania za zbrodnie chorego psychicznie Ryszarda Nowaka. Dziwi z jaką łatwością sądy w Polsce i prokuratury chwytają się urojonych wymysłów takich chorych psychicznie osobników jak były poseł Ryszard Nowak ze Szklarskiej Poręby, żeby tylko kogoś oskarżać czy gnoić, stalking sądowy uprawiać. Jak teraz wyglądają ci prokuratorzy i sędziowie, co tam oskarżali i gnoili Dorotę Nieznalską, Bogdana Kacmajora, Irenę Barcz, Dorotę Rabczewską, Hukosa, Peję, Adama Darskiego Nergala, Jurka Owsiaka i wiele innych osób? Dlaczego sądy nie zastanawiają się nad pomówieniami bez twardych dowodów, tylko z powodu ordynarnych i czubniętych pomówień jakiegoś chorego psychicznie i od wielu lat leczonego psychiatrycznie Ryszarda Nowaka uważają za eksperta od muzyki metalowej, zespołów muzycznych, rzekomych satanistów i rzekomych sekt czy psychomanipulacji - co wszystko jest tylko urojeniem chorej głowy, urojeniem resztek mózgu zniszczonego alkoholem i urojeniową psychozą akoholową?

Może tych sędziów i prokuratorów także trzeba razem z byłym p/osłem Ryszardem Nowakiem skierować na leczenie psychiatryczne, z powodu ewentualnej psychozy udzielonej? Bo to rodzaj paranoi pieniaczej, kiedy się prokuratorzy w Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku czy Warszawie pienią na kogoś oskarżając go powtarzanymi bredniami z chorej psychicznie głowy Ryszarda Nowaka. W zasadzie trzeba chorym współczuć, ale jeśli tyle krzywd wyrządzają co chory psychicznie były poseł Ryszard Nowak, to trzeba chyba wytępić całą tę chorą psychicznie elitę bezprawia zwaną prokuratorami i sędziami. A wystarczyło, że jakiś mądry sędzia w Ciechanowie zapytał Ryszarda Nowaka czy się leczy lub leczył psychiatrycznie. I wyszło szydło z worka. 


Taka Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Newsweek, Fakt, Pani Domu, Gazeta Bydgoska, Express Bydgoski, Onet.pl, TVN Uwaga, Dziennik Bałtycki, Sekty i Fakty, Niedziela, Gość Niedzielny i wiele innych mediów uważało Ryszarda Nowaka za eksperta od rzekomego satanizmu, kultów destrukcyjnych, sekt, grup psychomanipulacyjnych - a tu wszystkie te wynurzenia to zaledwie UROJENIA chorego psychicznie świra ze Szklarskiej Poręby. Zapewne interpelacje poselskie z czasów gdy ów świr był posłem, to też urojenia, głosowania w Sejmie, to też wybór oparty na urojeniach, omamach i zwidach pana Rysia Nowaka.

Idol Rysia Nowaka, niejaki Steven Hassan, co napisał książkę "Psychomanipulacja w sektach" - także przez ponad 20 lat siedział w psychiatryku. Za zgwałcenie rodzeństwa w wieku 8 i 11 lat, chłopca i dziewczynki. Jak wyszedł z sądowego zakładu psychiatrycznego stworzył swoje chore psychicznie arcydzieło, w Polsce uważane za publikację naukową na temat rzekomych sekt destrukcyjnych i psychomanipulacji. O tym, że to wszystko usystematyzowane urojenia paranoika, a do tego pedofila jakoś wydawca zapomniał napisać...

Świry jak widać szaleją stadami i nazywają się Ośrodkami Informacji o Sektach i Nowych Ruchach Religijnych. Na zachodzie takich działaczy obserwują agenci i detektywi policyjni, śledzą antysekciarzy czy aby dzieci nie gwałcą, na badania do psychiatrów wysyłają regularnie. U nas świry z żółtymi papierami jak Ryszard Nowak robią za ekspertów katolickiego rządu Wałęsy, Kwaśniewskiego, Buzka, Millera, Kaczyńskiego i Tuska. Polska ciągle na żółtych papierach swoich ekspertów? 

A brukowce wypisujące urojenia chorego psychicznie Ryszarda Nowaka jako prawdy nieomal naukowe, takie jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, Newsweek, Fakt, Pani Domu, Gazeta Bydgoska, Express Bydgoski, Onet.pl, TVN Uwaga, Dziennik Bałtycki, Sekty i Fakty, Niedziela, Gość Niedzielny i wiele podobnych, trzeba pewnie wyrzucić do kosza przed zakupieniem i jako chore psychicznie brukowce piętnować publicznie, aby lepiej ich nikt nie czytał, bo może być tam więcej chorobliwych urojeń podawanych jako prawdy dla ludzi u których indukowane są w ten sposób psychozy udzielone i fobie społeczne. 

Organem Ogólnopolskiego Komitetu Obrony przed Sektami jest były poseł Ryszard Nowak, zatem cała działalność tegoż Komitetu, zwanego w skrócie jako OKOpS jest z uwagi na identyczność z jego prezesem CHORA PSYCHICZNIE. Zatem innych działaczy z psychozą indukowaną, od prezesa OKOpS udzieloną, także trzeba uznać za świrów z żółtymi papierami. I tyle są warte wynurzenia uczniów Rysia Nowaka, czyli Pawła Królaka, Tomasza Franca, Dariusza Hryciuka czy Dariusza Pietrka, że tylko kilku wspomnimy...  

Nareszcie jakiś sędzia poznał się na Ryszardzie Nowaku i na jego chorych urojeniach, i zrobił to co już dawno powinno nastąpić, czyli wysłać Ryśka Nowaka do czubków tam gdzie jego miejsce! Przerażający jest fakt, że człowiek psychicznie chory pokroju Ryszarda Nowaka ma duży posłuch i autorytet w pewnych kręgach, generalnie skrajnie prawicowo-katolickich kręgach, zwanych też nazistowskimi. 

Film z piosenką o Ryszardzie Nowaku psychiatrycznym 


Ryszard Nowak - paranoik narodowy... 

https://www.youtube.com/watch?v=D9nUvvOZh5k

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie ma w planie końca świata ani zagłady ludzkości

Plan Boga nie przewiduje końca świata ani powszechnej zagłady...  Angażowanie się w ruchy straszące końcem świata , powszechną rychłą z...