środa, 4 stycznia 2012

Rok 2012 - numerologiczna wibracja 5

Rok 2012 - numerologiczna wibracja cyfry 5


Rok 2012 to numerologicznie suma cyfry 5, bowiem 2+0+1+2 = 5. Mamy zatem aktywizację osób, cech, właściwości i wydarzeń związanych generalnie z liczbą 5 jako prostą sumą roku. 


Aspekt pozytywny, wzrostowy (+): Aktywizują się poszukiwacze doświadczeń, ludzie badający życie z różnych punktów widzenia, ludzie rozmiłowani w nowych wydarzeniach, krajobrazach czy znajomościach. Rok sprzyja podróżom, badaniom i zawieraniu nowych znajomości. Piątka w pozytywnym przejawieniu pomaga rozwijać magnetyzm, prowadzić rozmowy i negocjacje, oddawać się studiom filozoficznym i metafizycznym. Poznawanie ludzkiej natury, ognisty temperament, silne skłonności do płci przeciwnej opanowywane przez silną wolę - to także przejawy dodatnie Piątki. Pojawią się aktywni siewcy optymizmu i rozmaici mistrzowie odmładzania. 

Aspekt środkowy, stagnacyjny (0): Piątka tutaj prowadzi życie szare i monotonne, jednostajne; może cierpieć całkowity brak środków materialnych do życia, doświadczać ich gwałtownej utraty; pojawiają się osobnicy niestali oraz niewolnicy najgorszych popędów. Trzeba uważać na takie tendencje, osoby i zjawiska. 

Aspekt negatywny, upadkowy, ujemny (-): Pojawiają się osoby opanowane przez brudne żądze, osoby nie wzbudzające żadnego zaufania, osoby w wiecznej pogoni za zdobyczą; pojawiają się burzyciele ognisk domowych, burzyciele cudzego spokoju i miru domowego, działający dla samolubnych celów. Należy wystrzegać się intrygantów i skłonności do intryg, szczególnie tych niszczących cudze lub własne ogniska domowe. 


Konkluzja: Generalnie, wystrzeganie się samolubstwa, intryg, burzenia ognisk domowych, inwestowania wszystkiego na jedną kartę w grach hazardowych i giełdowych, osób o silnych szkodliwych popędach, szarości życia, powinno dać jak najlepsze perspektywy dla życia i rozwoju w 2012 roku. Odrobina filozofii czy mistyki powinna pokierować ku pozostałym pozytywnych aspektom wibracji roku czyli Piątki. Kuracje odmładzające powinny dać przyzwoity efekt, a zanim zdecydujesz się na romans prowadź raczej długie rozmowy i badania rozpoznawcze, aby nie wplątać się w relacje z osobami zboczonymi, brutalnymi i szkodliwymi dla twojego życia i rodziny. Znajomościom tak, intrygantom i zbokom stanowcze Nie! Wtedy rok 2012 może być optymistycznie udany, bez większych katastrof w życiu prywatnym czy zawodowym. 

W Roku 2012 jako roku o wibracji cyfry 5 należy dbać bardziej o rozwój swego człowieczeństwa i zwracać na element człowieczeństwa uwagę przy doborze znajomych, wspólników czy współpracowników. Piątka to symbol człowieka i człowieczeństwa tak w wymiarze etyczno-moralnym jak i naukowym czy filozoficznym. Gromadzenie wiedzy i technologii, rozwój myśli opartej na solidnych podstawach materialnych, nabywanie dobrych książek z dobrą wiedzą i uważne ich studiowanie ze zrozumieniem wspomaga rozwój człowieczeństwa. Podobnie jak silna wola i zdrowa moralność w odpieraniu pokus, które mogą okazać się zgubne... 

Inicjały z cyfrą 5: Osobom z inicjałami w imionach czy nazwiskach o wartości cyfry 5 (literki E, N, W) rok 2012 może przynieść więcej zmian niż inne lata. I może zmuszać bardziej niż inne osoby do szukania nowych doświadczeń, w tym do urządzania się na nowo w nowym miejscu na świecie. W gematrii bada się jeszcze lata urodzeń i wydarzeń od strony pewnego wpływu cyfry inicjalnej roku. 

Wibrację numerologiczną rocznika bierze się pod uwagę w analizie gematrycznej cech i jakości osób urodzonych w danym roku, a także w analizie cykli, kiedy czyjaś wibracja roku urodzenia pokrywa się z wibracją danego roku, co ma miejsce w rytmie dziewiątkowym. 

Najbliższe sąsiednie piątkowe wibracje roczników, lat urodzenia to: 

Z inicjałem Jedynki 

1922 ---> daje w sumie liczbę 14, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 
1931 ---> daje w sumie liczbę 14, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 
1940 ---> daje w sumie liczbę 14, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki, zakończona na zero)
1949 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki) 
1958 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki) 
1967 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki)  
1976 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki) 
1985 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki) 
1994 ---> daje w sumie liczbę 23, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki) 

Z inicjałem Dwójki 

2003 ---> daje w sumie prostej cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki, dwa zera)
2012 ---> daje w sumie prostej cyfrę 5
2021 ---> daje w sumie prostej cyfrę 5 
2030 ---> daje w sumie prostej cyfrę 5 (rocznik negatywnej piątki, zakończona na zero) 
2039 ---> daje w sumie liczbę 14, a z niej jako sumę końcową cyfrę 5

Lata, roczniki 1940, 1949, 1958, 1967, 1976, 1985, 1994, 2003, 2030 - uchodzą w gematrii za wibracje negatywne, zwane negatywną piątką, co oznacza, że przejawiają się najsilniej cechy aspektu negatywnego piątki. Jak widać, lata z dwoma zerami w środku oraz z zerem na końcu to także negatywne przejawy wibracji gematrycznej piątki... Lata 1949, 1958, 1967, 1976, 1985, 1994, to także demoniczna wedle numerologii wibracja (23) z której dopiero wychodzi końcowa piątka o negatywnym charakterze. 

Za najgorsze roczniki uważane są te z wibracjami demonicznymi: (17), (15) oraz (23). Wibracja (23) uchodzi za najmniej demoniczną z całej triady, a wibracja (17) za najbardziej demoniczną, złowróżbną. 

Wibracja gematryczna roku oraz całej daty urodzenia ma pomocnicze znaczenie przy opracowywaniu horoskopu w astrologii oraz w portretowaniu gematrycznym osobonazwy (imiona, nazwiska, miejscowości, nazwy firm etc)... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nie ma w planie końca świata ani zagłady ludzkości

Plan Boga nie przewiduje końca świata ani powszechnej zagłady...  Angażowanie się w ruchy straszące końcem świata , powszechną rychłą z...