KONTAKT

Osoby szczerze zainteresowane spotkaniami z mistrzem Mohanem Ryszardem Matuszewskim informujemy, że swoje prośby o zaproszenie na zajęcia, w tym praktyki jogiczne, tantryczne, społeczne oraz terapeutyczne w Polsce kierujemy pisemnie na adres:

Mohan Ryszard Matuszewski 
P.O. Box 247
44-100 Gliwice 1, PL
Polska / Poland / Polen / Pologne

Wskazany dokładniejszy opis swojego medytacyjnego CV czyli zainteresowania, uczestnictwo w innych podobnych programach zajęć, działalność etc. W przypadku chęci uczestnictwa w terapiach dla ofiar przemocy, terroru, molestowania w dzieciństwie – opis incydentów i powstałych z nich problemow wymagających terapii.

Wszelkie informacje o warsztatach, zajęciach, kursach i seminariach z udziałem mistrza Mohandżi oraz zaproszenia wysyłane są wyłącznie na adres zamieszkania osoby zainteresowanej!

Kontakt w sprawach bardzo ważnych, przesyłanie informacji celem publikacji:

Email: bractwo.himawanti [małpa] gmail.com

Antypedofilskie Bractwo Himawanti (ABH)

Ogólnopolski Komitet Obrony przed Pedofilami (OKOpP)

Polski Ruch Ofiar Księży Pedofilów (PROKP)

Stowarzyszenie Ofiar Wymiaru Sprawiedliwości (SOWS)

Bractwo Zakonne Himawanti (BZH)

DOTACJE – DAKSZINA


Wszelkie dotacje wspierające działalność mistrza duchowego Lalitamohandżi, Śri Mohandżi, (nauczanie, pisanie artykułów i książek oraz materiałów dla inicjowanych) prosimy przesyłać na podane konto bankowe.

Ryszard Zenon Matuszewski; BRE Bank – mBank, Poland
Nr konta: PL 48 1140 2004 0000 3102 3623 1989
BIC / Swift: BREXPLPWMBK


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dwie helisy DNA a 12 nitek urojeń aktywacji

Dwie helisy DNA a paranoiczne urojenia aktywacji 12 nitek kodu DNA  Podwójna helisa – to model struktury DNA w postaci podwójnej helis...